+420 604 608 557     info@pixelfield.cz
 

Optimalizace pro vyhledávače

Stručné základní informace, které potřebujete o SEO znát

Co je to SEO?

Prezentace na internetu je klíčem k úspěchu Vašeho podnikání. Mít webové stránky ale nestačí. Významné je, mít webové stránky optimalizované na vhodně zvolená klíčová slova. Názorně – firma prodávající květiny by měla být ideálně vyhledatelná na předních pozicích po zadání klíčového slova „prodej květin“. To zajistí stály přísun návštěvníků webu a zejména pak potenciálních zákazníků hledající právě prodej květin.

SEO

SEO (Search Engine Optimalization) je soubor technik a strategií, které se berou za cíl Vašemu webu zajistit umístění na předních pozicích při zadání zvolených relevantních slov. Optimalizace pro vyhledávače je formou marketingu s nejistým výsledkem, proto u Pixelfield budete platit pouze za dosažené pozice.

On-page faktory

Ikdyž se o nich příliš nemluví, právě on-page faktory jsou pro správnou optimalizaci jedno z nepostradatelných složek. Jde o faktory, které ovlivňují pozici stránky ve vyhledávání po zadání klíčového slova na základě úpravy samotného webu. Úpravy se týkají zejména relevance obsahu, četnosti výskytu klíčových slov v textu, správné struktury stránky atd. Všechny tyto části jsou velice důležité.

SEO2

Relevantní obsah, kvalitní text a správná struktura stránky je důležitá nejen pro roboty vyhledávačů, kteří stránky hodnotí a určují pořadí při vyhledávání, ale také pro návštěvníky Vašich stránek. Ti stránky se zbytečným obsahem, který je plný klíčových slov bez jakékoliv logiky a přidané hodnoty, okamžitě opouští a znovu už je nikdy nenavštíví. Pokud návštěvníkům nabídnete to, co očekávají, Váš web bude úspěšnější.

Off-page faktory

X možností získávání zpětných odkazů už Google prokoukl a začal penalizovat. Dříve Google hodnotil pouze PageRank (hodnocení webu Googlem) a na počtu zpětných odkazů vedoucích na konkrétní web. Postupem času se ale snaží vydávat stále nové aktualizace algoritmu vyhledávaní, které zohledňují více faktorů a tím nabízejí opravdu ty nejkvalitnější a nejrelevantnější weby vzhledem k povaze vyhledávaného slova.

SEO3

Tato snaha Googlu nás utvrzuje v naší zásadě tvořit hlavně kvalitní a zajímavý web, který nabízí to, co slibuje. Tato strategie totiž zaručuje, že výsledným produktem bude stránka, která má stálou návštěvnost a lidé na ni sami odkazují. Dalšími osvědčenými metodami jsou zpětné odkazy v katalozích, online PR články, blogy, sociální sítě a další.

Ideální SEO

Leckdy může neprofesionální optimalizace webu spíše uškodit než pomoci. Při používání technik, které sice mohou být efektivní, ale Google je považuje za neetické, může přistoupit k penalizaci dané webové stránky. V některých případech to znamená odstavení od proudu návštěvníků na nějakou dobu. Tím by Vaše podnikání mohla přijít k výrazným ztrátám.

SEO4

Pixelfield pro Vás vytvoří komplexní SEO strategii, která Váš web zkvalitní a současně zajistí, aby byl pro roboty vyhledávačů hodnotný. Ty ho poté budou při vyhledávání řadit na přední pozice v seznamu výsledků.

Práci odvádíme poctivě, proto se nebojíme Vám nabídnout, že Vám za SEO budeme měsíční poplatek účtovat pouze v případě, že Váš web dosáhne stanovené pozice ve výsledcích vyhledávačů. S námi platíte jen za úspěšné výsledky!


Zanechte nám telefon a my se Vám ozveme!